Rozety sufitowe

Wyświetlanie 1–36 z 112 wyników

Rozety sufitowe styropianowe to często wyszukiwane w internecie hasło przez osoby chcące elegancko wykończyć sufitrozety sufitowe. Należy jednak już na starcie zaznaczyć, że produkty z tej grupy powstają z nowoczesnych i odpornych na wilgoć tworzyw. Mamy tu na myśli poliuretan oraz duropolimer. Dzięki swojemu atrakcyjnemu i niezwykle eleganckiemu wyglądowi, rozety znacznie podnoszą wizualny odbiór wnętrza, ale spełniają też funkcje praktyczne.

Popularne od wieków rozety montuje się w celu nadania pomieszczeniu bardziej nietuzinkowego i indywidualnego charakteru. Montaż i wykonanie tego typu dekorów to stosunkowo niewielki koszt, a można dzięki nim znacznie odmienić wygląd domu, mieszkania, lokalu usługowego czy budynku użyteczności publicznej.

Wiele elementów obecnej sztukaterii ma swoje korzenie w odległych czasach. Dekory te były wykorzystywane przez tysiące lat, ale z biegiem czasu zmieniały się materiały, z których są wykonane. Jak więc widać jest to ponadczasowe rozwiązanie architektoniczne, które nigdy nie straciło na znaczeniu.

Rozety sufitowe z oświetleniem

Rozety sufitowe z oświetleniem posiadają niską wagę, a przy tym są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zabrudzenia. Istotnym argumentem odnośnie ich zakupu jest łatwy montaż. Nie trzeba ich mocować do sufitu kołkami, śrubami czy też gwoździami. Nie będzie potrzebna wiertarka czy wkrętarka. Rozety wystarczy przykleić do sufitu lub ściany, używając dedykowanego kleju do sztukaterii.

Produkty te są całkowicie odporne na działanie wilgoci oraz wodę i inne ciecze. Dzięki temu z powodzeniem mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza. To sprawia, że są one niezwykle funkcjonalne i uniwersalne przy wykończeniu pomieszczeń.

W zestawieniu z ozdobnymi i wytwornymi żyrandolami, rozety wyglądają niezwykle efektownie. W takim przypadku najlepiej wybrać rozetę z ornamentami, by jak najlepiej korespondowała z eleganckim oświetleniem. Z kolei z minimalistycznymi pod względem stylu lampami najkorzystniej będą wyglądać nowoczesne rozety bez motywów zdobniczych.

Duża rozeta sufitowa do lampy

Duża rozeta sufitowa do lampy będzie idealnym komponentem wykończeniowym dla domów jednorodzinnych czy dużych pomieszczeń w większych nieruchomościach. Warto dodać, że rozety nie muszą być umieszczane jedynie na sufitach. Coraz częściej wykorzystuje się je jako ozdobne zwieńczenie ścian. Rozety mają różnorodne kształty. Nie są to już wyłącznie okrągłe dekory. W naszej ofercie spotkać można rozety kwadratowe, prostokątne, w kształcie gwiazdek i inne. Producenci są bardzo kreatywni i chętnie odpowiadają na potrzeby klientów oraz rynku. Dostępne są również różnorodne wielkości – od średnicy 15 centymetrów do ponad metra!

Rozety sufitowe poliuretanowe

Rozety sufitowe poliuretanowe posiadają najwyższą jakość wykonania. W swoim składzie nie posiadają szkodliwych substancji, więc są w pełni bezpieczne dla Ciebie, Twoich bliskich oraz zwierząt i otoczenia naturalnego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą bogatą ofertą. Jeśli macie natomiast Państwo pytania o ten czy inne produkty, zapraszamy do dzwonienia i pisania maili. Nasz dział handlowy chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w procesie zakupowym.