Listwy ścienne

Wyświetlanie 1–36 z 142 wyników

Listwy ścienne ozdobne są stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia.listwy ścienne W prosty sposób dają twojemu pokojowi zupełnie nową aranżację. Prosta listwa może również wizualnie oddzielić ścianę, tworzyć ramki na zdjęcia lub ramki na lustra. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być montowane w na ścianie i dostosowane do każdego stylu wystroju wnętrz i wysokości pomieszczenia. Dzięki naszym elementom sztukaterii możesz szybko ozdobić ścianę i drzwi. Styropianowy pasek ścienny biały jest idealnym rozwiązaniem, aby upiększyć prostą ścianę.

Nasza firma oferuje listwy ścienne w szerokiej ofercie z różnymi wzorami, paski ścienne z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Projektowanie wnętrz nigdy nie było tak proste. Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań i pomysłów na swój dom, nasza firma jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. U nas każdy może wybrać listwy z odpowiednim designem. W swojej ofercie posiadamy bardzo oryginalne dekoracje dla Twojego domu, które odmienią jego wygląd.

Listwy dekoracyjne ścienne – sklep online

Listwy dekoracyjne ścienne są coraz bardziej cenione przez miłośników stylowych, unikalnych wnętrz. Nic dziwnego! Profile produkowane przez naszą firmę wykonane są z wysokiej jakości styropianu EPS. Następnie w następnym kroku pokryte syntetyczną żywicą kwarcowej powłoki piasku. Wszystkie profile nie są białe na początku, ale jasnobrązowe. Są one następnie wstępnie zagruntowane i mogą być malowane. Nasze listwy są szczególnie popularne i cenione. Można to zrobić zarówno w salonie. Na przykład użyj kuchni jako pasków ściennych do zdjęć lub pasków ściennych.

Niewątpliwie te stylowe profile stworzą wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu. Dobrze pasują do stuckrosetten. Mówiąc najprościej, są idealne do tworzenia atmosfery w salonach. Oczywiście widać je nie tylko w starych mieszkaniach, ale także coraz częściej w nowym budynku. Decor System stale rozwija nowe formy profili, co gwarantuje nieograniczone możliwości projektowania.

Listwy ścienne poliuretanowe od producenta

Nakładanie listew ściennych jest dość proste. Oczywiście, jest to powód, abylistwy dekoracyjne ścienne wybrać profile sztukaterie z systemu Decor, a następnie zamontować je na własną rękę. Zwłaszcza, że styropian profile są lekkie, co pozwala na łatwą instalację. Jednocześnie wyglądają bardzo estetycznie i stylowo. Dają pokój pewne coś, luksusowy wygląd. Niewątpliwie mogą stworzyć szczególnie harmonijną atmosferę. Ponieważ paski ścienne są białe zagruntowane, jest łatwy do malowania. Ważne jest, aby użyć farby przyjaznej dla środowiska i sprawdzić, czy już wysuszył klej przed rozpoczęciem. Pierwsza warstwa farby należy wykonać przed montażem. Ważne jest, aby pomalować cały pokój paskiem ściennym. Profile te są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i wilgoć. Dzięki szerokiej gamie profili i szczególnie łatwej instalacji, można zmienić charakter wnętrza korzystnie bez większego wysiłku i stworzyć zupełnie nową atmosferę życia. Wybierz oferowane w naszym sklepie internetowym listwy ścienne już teraz i ciesz się odmienionym mieszkaniem!