Listwy elewacyjne zewnętrzne

Wyświetlanie 1–36 z 76 wyników

Listwy elewacyjne zewnętrzne nadają elewacji budynku oryginalny i harmonijny wygląd. Ale wystrój sztukatorski jest uważany za jeden z głównych rodzajów dekoracji w tworzeniu spektakularnego wyglądu budynku. Listwy elewacyjne są jednym z najpopularniejszych elementów dekoracji zewnętrznej.

Przed pojawieniem się nowoczesnych praktycznych materiałów do dekoracji elewacji szeroko stosowano tynk, marmur, drewno. Materiały te są nie tylko drogie, ale także ciężkie, więc mniej praktyczne. Listwy z polistyrenu ekspandowanego nie są gorsze pod względem trwałości i trwałości dekoracji z tradycyjnych materiałów.

Listwy przyokienne elewacyjne – uniwersalny wystrój.

Najczęściej listwy przyokienne elewacyjne stosuje się na futrynach czy otworach okiennych. W połączeniu z łukami, frontonami i pilastrami, formowanie elewacji tworzy ciekawe niezwykłe kompozycje. Ten rodzaj wystroju doskonale nadaje się do niedrogiej elewacji.

Listwy elewacyjne mają wygląd prostych gładkich lub wytłaczanych pasków. Różnorodność modeli jest tworzona ze względu na różną wysokość profilu i jego wypukłość (grubość maksymalnego rzutu wypukłości). Szerokie listwy elewacyjne (lub pilastry) są często używane do dekoracji zewnętrznych narożników budynku.

Listwy elewacyjne zewnętrzne sklep online

Listwy elewacyjne zewnętrzne – uniwersalny wystrój elewacji z wieloma zaletami. Demokratyczna cena sprawia, że ​​listwy elewacyjne są szeroko stosowane w dekoracji domów prywatnych i budynków komercyjnych. Lekkie elementy przyczepiają się do ścian z dowolnego materiału i nie powodują dodatkowego obciążenia fasady. Montaż listew na elewacji odbywa się szybko i bez specjalnego sprzętu. Ze względu na wysokie standardy jakości materiałów listwy piankowe są odporne na wilgoć i temperaturę. Powierzchnia wystroju nie pęka i jest łatwa do pomalowania.

Dzięki temu listwy na elewację domu są trwałe i praktyczne w działaniu. Nasz katalog przedstawia szeroką gamę dekorów z poliuretanu. Możesz łatwo łączyć listwy elewacyjne z innymi elementami wystroju i stworzyć atrakcyjny wygląd domu. Nasz doświadczony personel pomoże Ci wybrać odpowiedni wystrój i odpowiedzieć na wszystkie pytania.