Sztukateria elewacyjna nowoczesna

Wyświetlanie 1–36 z 449 wyników

Sztukateria elewacyjna nowoczesna to grupa produktów, którą charakteryzują atrakcyjne sztukateria elewacyjnaw stosunku do jakości ceny. Jej zaletą jest również jakość, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie produktów. Na opisywaną grupę produktów składają się między innymi takie elementy, jak: gzymsy, półkolumny, łuki, pilastry, zworniki, wsporniki, bonie czy deski kompozytowe. Znacznie podnoszą one walory estetyczne budynków i nadają im nową jakość.

W dzisiejszych czasach niemal każdy dąży do tego, by wyróżniać się na tle innych. Tyczy się to nie tylko naszego wyglądu zewnętrznego, upodobań czy stylu ubioru, ale również miejsc, w których mieszkamy. O ile mieszkanie widoczne jest dopiero po wejściu do niego, o tyle sprawa z zabudową jednorodzinną wygląda zupełnie inaczej. Tutaj już elewacja jest naszą wizytówką, która wywołuje pierwsze wrażenie. Należy więc postarać się, by wyglądała ona elegancko i jednocześnie efektownie i by dobrze komponowała się z otoczeniem.  Sztukateria elewacyjna producent Decor System to firma, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomaga klientom stworzyć wymarzone aranżacje.

Sztukateria elewacyjna na okna

Sztukateria elewacyjna na okna to ciekawa grupa produktów, którą oferuje nasz sklep Sztukateria styropianowa elewacyjna . Ładnie ozdobione okna potrafią diametralnie odmienić wygląd całego budynku. Wybór stylistyki jest tu dość szeroki, bo klient może zafundować sobie okna na przykład w stylu dworkowym, amerykańskim czy angielskim. Tematyczne zestawy powstają z takich elementów, jak: listwy wokółokienne, gzymsy elewacyjne, zworniki, łuki czy wsporniki.  O danym designie decyduje odpowiedni dobór dekorów. Są za niego odpowiedzialni nasi utalentowani graficy komputerowi, którzy doskonale znają się na nowoczesnej sztukaterii i związanych z nią nowoczesnych trendach.

Listwy elewacyjne przyokienne

Listwy elewacyjne przyokienne są bardzo ciekawym komponentem sztukateryjnym, który sprawdzi się w każdej stylistyce budynku. Ten ciekawy dodatek architektoniczny w obecnych czasach spotkać możemy już nie tylko na domkach jednorodzinnych, ale również na punktach usługowych (chociażby hotelach czy restauracjach) czy budynkach użyteczności publicznej i zabudowie wielorodzinnej. To świadczy dobitnie o jakości produktu i przede wszystkim jego ciekawej stylistyce, która doskonale odnajduje się  w każdych warunkach.

Gzymsy elewacyjne ze styropianu

Gzymsy elewacyjne ze styropianu to produkty, które wyraźnie podnoszą atuty wizualne budynku i stwarzają jednocześnie szerokie możliwości aranżacyjne. Można je bowiem umieszczać w wielu miejscach budynku. Często po przycięciu do odpowiedniej długości używane są jako górne i dolne uzupełnienie ramy okiennej. Można je też umieszczać pod dachem na całej długości obiektu lub w jego dolnym obszarze. Dzięki temu, że są bardzo lekkie, ich montaż przebiega szybko i sprawnie.

Oprócz roli ozdobnej, gzymsy pełnią również ważną funkcję ochronną dla zewnętrznej części budynku. Gzyms umieszczony pod parapetem lub pod dachem chroni elewację przed ściekającym deszczem czy śniegiem. Zacieki dość szybko zmuszają do renowacji całej ściany, a jest to kosztowny proces. Warto więc uchronić się od tej konieczności poprzez montaż opisywanych komponentów.

Sztukateria zewnętrzna domu

Sztukateria zewnętrzna domu może pojawić się na elewacji już na etapie budowy i wykończenia budynku. Można też jednak wkomponować ją w już istniejący od dawna obiekt. Nasza firma oferuje możliwość stworzenia komputerowej wizualizacji, która pokaże jak sztukateria będzie prezentować się na elewacji. Nie musicie więc Państwo ryzykować i „w ciemno” kupować i montować naszych elementów ozdobnych. Wystarczy, że pomocy udzieli nasz doświadczony grafik komputerowy!

Co warte podkreślenia, nasze produkty posiadają strukturę piaskowca i beżowy kolor po wyprodukowaniu. Jest to zaleta, ponieważ tak przygotowany produkt dobrze absorbuje farbę i dzięki temu można go łatwo dostosować do podłoża pod względem kolorystyki. Produkty należy dwukrotnie pomalować dobrej jakości farbą do elewacji, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

Sztukateria styropianowa elewacyjna

Sztukateria styropianowa elewacyjna to grupa produktów wartych polecenia. Nasze elementy ozdobne powstają ze styropianu EPS 200 i są dodatkowo pokryte masą sztukatorską, na którą składają się żywica akrylowa i kruszywo kwarcowe. Masa nadaje produktowi dodatkową wytrzymałość i umożliwia sprawne malowanie. Same komponenty są natomiast odporne i lekkie, co sprzyja sprawnemu i nieskomplikowanemu montażowi na klej.