Maskownica karnisza Sufitowego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Maskownica karnisza sufitowego z oświetleniem LED może gustowniemaskownica karnisza ozdobić każde wnętrze i ukryć szynę sufitową lub karnisz. Niezależnie od tego, czy aranżacja jest w nowoczesnym czy tradycyjnym stylu. Osłona karnisza pasuje do naszych karniszy sufitowych, można jednocześnie ozdobić i oświetlić ścianę. To dodatkowe oświetlenie tworzy niepowtarzalną atmosferę, światło może być ciepłe, zimne lub kolorowe. Jest to najnowszy trend wnętrz. Listwa karniszowa wykonana jest z wysokiej jakości styropianu EPS200 i ma syntetyczną powłokę z piasku kwarcowego z żywicy. Listwa jest solidna i elastyczna. Dzięki kwarcowej powłoce piaskowej otwór listwe należy pomalować na dowolny kolor.

Osłona Karnisza jest dla klientów, którzy cenią sobie wyłączność i wysoką jakość. Dzięki temu elementowi sztukaterii możesz natychmiast pokryć brzydką szynę kurtynową i zapewnić atrakcyjny wygląd swojego salonu, sypialni lub jadalni. listwa karniszowa sufitowa może być również zamontowana w łazience, twarda powłoka, którą jest pokryta, daje szynie kurtynowej z olśniewającą niezawodną ochroną przed wilgocią. Montaż jest nieskomplikowany, nawet dla tych, którzy nie mają wykwalifikowanej wiedzy. Nic dziwnego, że ten element sztukaterii jest tak popularny – warto zdecydować się na zainstalowanie takich elementów dekoracyjnych, aby nadać wnętrzu zupełnie nowy charakter. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą dokonać spektakularnych zmian za niewielką opłatą.

Listwa karniszowa sufitowa nowoczesny trend

Listwa karniszowa sufitowa została zaprojektowana przez nasz kreatywnyListwa karniszowa zespół, aby ukryć szynę sufitową lub karnisz. Dzięki listwie karniszowej zmienisz charakter całego pomieszczenia. Ukryty karnisz jest idealnym wyborem, który oferuje indywidualne rozwiązanie dla każdego okna. Osłona karnisza z oświetleniem LED jest łatwa do przymocowania, dzięki czemu w krótkim czasie osiągniemy pożądany efekt optyczny. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości styropianu EPS200 i są szczególnie chronione powłoką z piasku kwarcowego z żywicy syntetycznej, która jest twarda, ale wciąż lekka, elastyczna i wodoodporna. Może być malowany w dowolnym kolorze, który odpowiada wystroju wnętrz. Dla najbardziej wymagających klientów otwór został zaprojektowany tak, aby taśma LED mogła być zainstalowana we wnęce od wewnątrz, aby delikatnie oświetlić kurtynę.

Listwa karniszowa sufitowa z otworem charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami estetycznymi. Inną zaletą jest nieskomplikowany montaż, który może być również wykonany samodzielnie. Szyny kurtynowe wykonane są z materiału ogniotrwałego, co pozwala na użycie taśmy LED w różnych pomieszczeniach jako dodatkowe oświetlenie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz paski LED w różnych kolorach oraz niezbędne akcesoria do mocowania i łączenia tych elementów. W tej kategorii znajdziesz produkty i rozwiązania dla zapewnienia nowoczesnego lub klasycznego wystroju wnętrz. Niektóre sztukaterie paski kurtynowe z diodą LED można również łączyć z listwami sufitowymi, dzięki czemu nie tylko ukryjesz pasek kurtynowy, ale także zakryjesz połączenia i nieprawidłowości między sufitem a ścianą.

Maskownica karnisza sufitowego sklep online

Maskownica karnisza sufitowego to wielofunkcyjny produkt, który spełniaosłona karnisza oczekiwania najbardziej wymagających miłośników oryginalnego wystroju wnętrz. Proszę zwrócić uwagę na produkty z możliwością korzystania z oświetlenia LED. Delikatne światło idealnie pasuje do każdego wnętrza i nadaje mu wyjątkową atmosferę. Nasza listwa karniszowa sufitowa z otworem jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Subtelne światło będzie idealnym rozwiązaniem do wizualnego powiększenia pomieszczenia.

Listwa karniszowa sufitowa z otworem jest przyklejona do sufitu w całym pomieszczeniu lub tuż nad oknem. Dzięki tym listwom kurtynowym z diodą LED możesz stworzyć kreatywną kolorystykę. Co roku, jako producent elementów sztukaterii, prezentujemy nowe kreatywne rozwiązania do projektowania wnętrz. Jako trend 2017-2018, byliśmy reprezentowani przez szyny kurtynowe z otworem, które obecnie mają duże zapotrzebowanie na rynku. To dodatkowe oświetlenie w połączeniu z różnymi elementami sztukaterii, takimi jak listwa karniszowa sufitowa z otworem przez Decor System w różnych rozmiarach i kształtach profili, stworzy wyjątkowe, eleganckie wnętrze. Maskownica karnisza sufitowego czeka na Ciebie w naszym sklepie!