Listwy ze stali nierdzewnej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Listwy ze stali nierdzewnej to profil wielofunkcyjny, elegancki, minimalistyczny orazlistwy ze stali nierdzewnej współczesny. Wszystkie te definicje charakteryzują jeden materiał, który zyskuje popularność w projektowaniu nowoczesnych wnętrz – aluminium. Ten naprawdę lekki stop jest zdecydowanie jednym z ulubionych „składników” do sprzedaży mebli, wyposażenia i urządzeń.

Świat designu dosłownie zakochał się w tym materiale, więc nic dziwnego, że Profilpas, który zawsze przywiązuje dużą wagę do stylu, oferuje szeroką gamę aluminiowych listew przypodłogowych na każdą potrzebę. Aluminium można przetwarzać na różne sposoby, aby uzyskać pożądany stopień połysku, koloru, wydajności i charakterystycznego wyglądu. Specyfikacje w połączeniu z estetyką decydują o pięknie, elegancji i funkcjonalności aluminiowych listew przypodłogowych.

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej to cokoły odpowiednie dla wszystkich potrzeb . Modele zostały zaprojektowane i opracowane w celu optymalizacji połączeń i połączenia ściany z podłogą. W niektórych z nich można umieścić przewody i kable biegnące po podłodze, aby je chronić i ukryć przed oczami, aby zapewnić bezpieczeństwo i doskonały poziom estetyczny. Te zakrzywione, kwadratowe, miękkie lub proste kształty nadają pomieszczeniu elegancki i nowoczesny wygląd i idealnie komponują się z najnowocześniejszym wystrojem wnętrz.

Metalowa linia listew to aluminiowa listwa przypodłogowa i stalowa listwa przypodłogowa. Aluminiowe cokoły metalowe mogą być stosowane oprócz klasycznego zastosowania, na przykład listwy gipsowo-kartonowe, listwy kablowe, listwy podświetlane, listwy ukryte drzwi, listwy podłogowe pływające, listwy ścienne. Aluminiowe cokoły do ​​podłóg są bogate w rozwiązania, o szerokiej gamie kombinacji i kolorów, spełniające wymagania każdego lokalu, zarówno małych prywatnych, jak i dużych centrów handlowych i biurowych. Listwy ze stali nierdzewnej cokół podłogowy wyróżnia się różnorodnością i funkcjonalnością, ale przede wszystkim nowoczesnym designem. Stal, aluminium, drewno to materiały nadające kształt, kolor i rozmiar przestrzenny. Wybór metalowej podłogi cokołowej oznacza dbałość o szczegóły, ponieważ robią różnicę.

Listwy dekoracyjne ze stali nierdzewnej

Listwy dekoracyjne ze stali nierdzewnej jest rodzajem krawężnika podłogowego, którego praktyczność i dekoracyjne zdeterminowały szerokie zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Aluminiowa plastyczność pozwala producentom tworzyć różne modyfikacje formy, co wpłynęło na wszechstronność zastosowania aluminiowego cokołu na podłodze podczas prac budowlanych i naprawczych.

Dzięki specjalnej obróbce – anodowaniu, można symulować teksturę powierzchni dowolnego metalu szlachetnego i zapewnić maksymalną ochronę przed utlenianiem. W naszym sklepie internetowym warto kupić cokół aluminiowy po cenie producenta, którego katalog zawiera kilkadziesiąt modyfikacji na każde życzenie kupującego.

Liswty wykończeniowe ze stali nierdzewnej dzieli się na kilka rodzajów kształtu, wielkości, konstrukcji i sposobu montażu, które są przedstawione w naszym katalogu gotowych produktów jako osobna linijka. Cały asortyment spełnia wymagania nowoczesnego budynku do wykończenia, dzięki czemu możemy łatwo kupić cokół aluminiowy w Moskwie, niezależnie od złożoności konstrukcji ściany i konfiguracji podłogi. Szczególnie poszukiwane są:

• Ścienne profile dekoracyjne, które z kolei są podzielone ze względu na wysokość, obecność wewnętrznych kanałów do okablowania, sposób montażu (nad głową, wbudowany), przez zamocowanie (na zatrzaskach lub roztworze kleju), przez dekoracyjne;

• W formie mogą być wystające na ścianę, sufitowe samoprzylepne, sufitowe elastyczne i wbudowane

Listwy wykończeniowe ze stali nierdzewnej

Listwy wykończeniowe ze stali nierdzewnej, wysoka wydajność, trwałe, bezpieczne. Dzięki specjalnej powłoce anodowany cokół nie ulega korozji, doskonale imituje złoto, srebro, miedź i jest w stanie dopracować nawet skromny dom lub biuro;

Chromowany – przeznaczony do układania sieci komunikacyjnych na specjalnym rowku w nim. Cokoły chromowane niezawodnie chronią przed prądem elektrycznym, nie są podatne na ogień, mają atrakcyjny wygląd;

Samoprzylepny – elastyczny profil aluminiowy doskonale rozwiązuje problem wykończenia niestandardowej konstrukcji podłogi;

Wbudowana dwuskładnikowa konstrukcja, której część nośna jest montowana przed rozpoczęciem szpachlowania lub tynkowania ścian na równi ze ścianą. Pozwala zaoszczędzić miejsce w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni
W naszym sklepie internetowym można kupić opłacalne cokoły i proszki metali w cenie producenta.

Listwy ze stali nierdzewnej

Niedrogie jest kupienie listwy ze stali nierdzewnej, jest szczególnie ważne podczas ciągłego wzrostu cen, które można w naszym sklepie internetowym. Stale aktualizowany katalog produktów towarowych, regularne monitorowanie rynku materiałów wykończeniowych pozwala nam oferować najnowsze rozwiązania projektowe i projektowe, które będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet wytrawnego nabywcy.

W przypadku wyboru zamówienia zapewniamy terminową dostawę towaru z podnoszeniem na podłogę. Dla wygody kupujących wprowadzono elastyczny system zniżek.