Listwy przypodłogowe Aluminiowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Listwy przypodłogowe aluminiowenie cezar tylko spełniają swoją głównąlistwy przypodłogowe aluminiowe funkcję – zakrywają szczelinę dylatacyjną, która znajduje się między ścianą a podłogą. Dziś jest to kompletny element wystroju pokoju. W asortymencie AGT PLUS możesz podnieść cokół pod wykładziny podłogowe, przyciąć pokój na całym obwodzie kontrastowymi wykończeniami lub wybrać listwy jako przedłużenie ściany. Oferujemy cokoły standardowe i wysokie, prostokątne, profilowane, minimalistyczne i klasyczne.

Aluminiowe listwy przypodłogowe są praktycznym elementem, który od dawna zyskał na znaczeniu estetycznym. Z jednej strony to drobiazg, aż drugiej – czy to nie jest duży obraz? Listwy przypodłogowe ukrywają luki technologiczne między podłogą a ścianą, umożliwiając płynne przejście między powierzchniami. Różne kable i przewody mogą być ukryte w środku. W ten sposób łączone są estetyczne i praktyczne funkcje cokołu.

Aluminiowe listwy przypodłogowe

Aluminiowe listwy przypodłogowe to podstawa w połączeniu z najlepszym wystrojem. Są to trwałe, oryginalne, stylowe modele. Żaden z gości nie zgaduje, że cokół jest metalowy. Dekor drewniany na bazie aluminium, który wygląda bardzo estetycznie. Drugi rodzaj cokołu wykonany z aluminium. Modele te są przyjazne dla środowiska, higieniczne i mają trwały wygląd. Gdy tylko pojawiły się w katalogu AGT Plus, natychmiast stały się bardzo poszukiwane. Idealnie ukryj pęknięcia między ścianą a podłogą, łącząc się lub kontrastując z powierzchniami.

Z wyglądu możesz wybrać modele o standardowej i podwyższonej wysokości, kształcie prostokątnym lub złożonym, w minimalistycznym stylu lub klasycznym. Są błyszczące i matowe Listwy przypodłogowe aluminiowe cezar oraz ponad trzy tuziny kolorów i tradycyjne faktury. Cokół (listwa przypodłogowa) – element dekoracji pomieszczeń, który pozwala maskować pęknięcia między ścianą a podłogą, a także różne wady obróbki (nierówne krawędzie tapety lub linoleum). Cokół pełni również funkcję dekoracyjną, nadając wnętrzu kompletności i integralności.

Listwy przypodłogowe aluminiowe sklep online

Listwy przypodłogowe aluminiowe są bardzo często wybierane przez to, że aluminium jest najbardziej trwałym materiałem, odpornym na negatywne czynniki zewnętrzne. Minusy: Wysoka cena, ograniczona kompatybilność z wykładziną podłogową. Metalowe cokoły są często układane w miejscach publicznych. Podobne rozwiązanie będzie również odpowiednie w łazience lub kuchni zaprojektowanej w stylu hi-tech lub minimalistycznym.

Cokoły metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej, mosiądzu, aluminium. Ceramika jest trwała i odporna na wpływy środowiska. Minusem jest wysoki koszt. Idealny do łazienki. Korek jest przyjaznym dla środowiska i odpornym materiałem. Minusy: wysoka cena, tendencja do drapania, ograniczony wybór kolorów cokołów. Rzadko używane.