Listwy Przypodłogowe MDF Białe

Wyświetlanie 1–36 z 87 wyników

Listwy przypodłogowe MDF białe lakierowane należą do rodziny przypodłogowych cokołów, które w dzisiejszych czasach są absolutnym standardem przy wykończeniu pomieszczeń.listwy przypodłogowe MDF Są chętnie wybierane przez klientów ze względu na elegancki i uniwersalny wygląd, dobrą jakość i szeroką funkcjonalność. Produkty tego typu stanowią barierę pomiędzy dolną częścią ściany a potencjalnymi zagrożeniami. Chodzi między innymi o odkurzacz, miotły, mopy, meble czy buty. Wszystkie te elementy mogą uszkodzić ściany w wyniku codziennego użytkowania. Warto więc zadbać o ich bezpieczeństwo, byśmy nie musieli co jakiś czas odmalowywać całości. Jest to bowiem czasochłonne i kosztowne.

Innym, istotnym aspektem, jest możliwość zamaskowania przerwy dylatacyjnych oraz kabli RTV czy AGD. Dylatacja to szczelina, którą pozostawia się między posadzką a ścianą, by później podłoga mogła swobodnie pracować. Chroni to ją przed odkształcaniem się i wyszczerbieniem. Ta przerwa nie wygląda jednak zbyt atrakcyjnie, dlatego warto zakryć ją listwami. Większość modeli po wewnętrznej stronie posiada specjalne miejsce, w którym można umieścić kable przebiegające przy podłodze. Listwy wpływają więc bezpośrednio na estetykę całego wnętrza.

Czym pomalować listwy przypodłogowe MDF?

Czym pomalować listwy przypodłogowe MDF? – to pytanie zadaje sobie wiele osób, które decydują się na zakup tego produktu. Tutaj należy pozostać ostrożnym i nie podejmować pochopnych decyzji. Klient może co prawda samemu próbować pomalować MDF-y, ale może zakończyć się to brzydkim efektem w postaci zacieków i odprysków. Jeśli kupiliśmy białe listwy MDF i chcemy zmienić ich barwę, to warto oddać je do specjalistów zajmujących się malowaniem proszkowym. Zapewni to schludny, równomierny i estetyczny efekt.

Prostszym rozwiązaniem będzie jednak zamówienie listwy w pożądanym kolorze u producenta. Biel jest kolorem standardowym, ale mamy możliwość wyboru innej barwy według wzorników kolorystycznych NCS i RAL. Jeśli Państwa zamówienie będzie niższe niż liczba 30 sztuk listwy, to nasza firma doliczy po prostu 100 złotych netto za farbę.

Białe Listwy MDF lakierowanie

Białe Listwy MDF lakierowanie potrafią korzystnie zmienić wygląd oraz proporcje wnętrza. Wprowadzają do niego harmonię i ład oraz ładnie łączą powierzchnie podłogi i ścian. W naszej ofercie znajdują się różnorodne wzory – zarówno minimalistyczne i proste, jak również bardziej eleganckie, ze żłobieniami.

Listwy z reguły są sprzedawane w odcinkach dwumetrowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by skrócić je lub dociąć w rogach. W tym celu najlepiej użyć zwykłej piły ręcznej z dobrze naostrzonymi, małymi ząbkami. Zawsze polecamy też klientom, by posiłkowali się skrzynią uciosową. To wykonane ze sklejki narzędzie, które umożliwia cięcie od precyzyjnym kątem 45 lub 90 stopni.

Jakie wybrać listwy przypodłogowe MDF?

Zatem jakie wybrać listwy przypodłogowe MDF? Białe czy kolorowe? Lakierowane czy matowe? Ze żłobieniami czy bez? Tak naprawdę wszystko zależy od potrzeb i gustu danego klienta oraz wnętrza, które chce w listwy zaopatrzyć. Istotne jest jaki styl panuje w lokalu – czy jest to styl bardziej tradycyjny czy też nowoczesny. Do tego pierwszego lepiej pasują listwy ze żłobieniami, natomiast do nowoczesnego zdecydowanie proste czy wręcz minimalistyczne modele.

Serdecznie polecamy Państwu zakupy w naszym sklepie i wybór optymalnych dla Państwa listew wykończeniowych z materiału MDF. Nasi konsultanci chętnie doradzą w wyborze najlepszego produktu i poprowadzą Was przez cały proces zakupowy.